background

تاریخچه کاترپیلار - علت نام گزاری کاترپیلار

تعمیر و تامین انواع قطعات دیزل ژنراتور کاترپیلار

تاریخچه کاترپیلار - علت نام گزاری کاترپیلار

منبع : ویکی پدیا 

برادران کلیولند از رابطه طولانی و موفق خود با کاترپیلار که رهبر کنونی جهان در تولید تجهیزات صنعتی سنگین که مقر آن در پئوریا، ایلینوی است، از آنجایی که اولین نمایندگی کاترپیلار در پنسیلوانیا مرکزی در سال 1948 افتتاح شد، ما با افتخار بر روی صنعت برتر و خدمات کاترپیلار همراه شد. این یک سنت است که بیش از 85 سال به آغاز کار کمپانی کاترپیلار در سال 1925 میگذرد.

دلیل نام گذاری کاترپیلار : 

در حالی که شرکت تراکتور کاترکت در ابتدا در سال 1925 در نتیجه ادغام شرکت  Holt Manufacturing و  C. L. Best Tractor Company  شکل گرفت و نام کاترپیلار سالها پیش از آن آغاز شده بود. در اوایل دهه 1900، به دنبال راهی برای بهبود حرکت و کشیدن تراکتورهای بخار شرکت فردی به نام بنجامین هولت چرخ ها را به تراش های چوبی متصل به زنجیر بوجود آورد. این نوآوری به خوبی کار می کرد که گفته شد که این دستگاه به خوبی مانند یک کاترپیلار (کرم) خزنده شده است. هول از این تشابه استقبال کرد و ماشین جدید خود را «کاترپیلار» نامگذاری کرد و نام او را در سال 1910 معرفی کرد. در سال 1986، شرکت کاترپیلار، نام شرکت را از Caterpillar Tractor Company به Caterpillar Inc تغییر داد.

در حالی که بنجامین هولت در توسعه تراکتور صنعتی بسیار قبل از انتشار رسمی کاترپیلار، نقش مهمی ایفا کرد، پس از تشکیل شرکت جدید در سال 1925، ادامه یافت. به عنوان مثال، در سال های 1930، ماشین آلات کاترپیلار نقش در ساخت پل گلدن گیت، Grand Coulee و پروژه ساختمانی Mississippi Levee. تجهیزات سنگین کاترپیلار از تلاش های نظامی ایالات متحده در جنگ جهانی دوم حمایت کرد و این شرکت توانست تولید خود را در ایالات متحده تولید کند تا تولید خود را به بیش از 51،000 تراکتور نظامی را برساند.

CAT پس از جنگ توانست به بازارهای جهانی گسترش بیابد و در اوایل دهه 1950 ماشین های CAT مشغول به ساخت یکی از بزرگترین اتوبان ها در کوههای آند در ونزوئلا شدند که مسیر حمل ونقل 10.5 مایلی را از طریق کوه های اند در ونزوئلا تسهیل می کردند. در سال 1953، دولت هند، 93 دستگاه CAT را برای کمک به پروژه های توسعه جاده ای کشور خریداری کرد. ماشین های CAT همچنین به اتمام سایت های رویداد برای بازی های المپیک 1956 ملبورن کمک کردند. CAT حتی تجهیزاتی را برای استفاده در مکان هایی که محیط زیست در جهان را به چالش می کشد، عرضه کرد، تجهیزات این شرکت توسط ارتش ایالات متحده در طی عملیات عمیق فریزر III در قطب جنوب مورد استفاده قرار گرفتند.

این شرکت علاوه بر بهبود و افزایش تلاش های تولیدی خود در طول سال ها، از طریق راه اندازی خط تولید لیفتراک های خود توانست خود را  برجسته نماید. در سال 1965 تأسیس Mentor، Towmotor مستقر در اوهایو، گسترش داد. در سال 1981 کاترپیلارکمپانی با تهیه بخش های خورشیدی و توربوماک شرکت بین المللی هاروستر، توانست جهان را با توربین های صنعتی آشنا کند. کاترپیلارکمپانی توانست با بدست آوردن سهام قابل توجهی از شرکت های بین المللی Perkins Limited انگلستان که سازنده موتورهای دیزلی کوچک و MWM Holding GmbH، تولید کننده ژنراتورهای تولید گاز و دیزل آلمان سلطه خود را بر بازار صنعت جهان افزایش دهد.

امروز، کاترپیلار به عنوان تولید کننده پیشرو در زمینه تجهیزات سنگین در جهان ادامه می دهد. همواره به دنبال راه هایی برای افزایش رد پای خود و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان خود می باشد ، این کمپانی نیز وارد عرصه های جدید، مانند فروش محصولات مالی و بیمه ای شده است. برادران کلیولند منتظر است تا همکاری قوی و پایدار خود را با رهبر جهانی در آینده به پیش بگذارد و همچنین در سال های آینده طیف وسیعی از ماشین آلات و تجهیزات با کیفیت CAT را به مشتریان خود عرضه خواهد کرد.

لازم به ذکر است که شرکت صنعتی راهکار ماشین ارائه دهنده دیزل ژنراتور و موتور دیزلی کاترپیلار و همینطور فروش قطعات یدکی دیزل ژنراتور در ایران اماده ارائه خدمات فروش و تعمیر قطعات و موتور های دیزلی کاترپیلار به شما دوستان میباشد . با ما در ارتباط باشید 

singnture
تاریخچه کاترپیلار - علت نام گزاری کاترپیلار

راهکار ماشین

ارسال درخواست

با پرکردن فرم زیر میتوانید درخواست خود را برای همکاران ما ارسال کنید.